BRANŞLAR VE EĞİTMENLER

Eğitimlerimiz Gitar, Bas Gitar, Bateri, Piyano ve Keman, Şan olmak üzere gruplandırmaktadır.. Aynı zamanda Konservatuar sınavlarına da öğrencilerimizi hazırlamaktadıyız. Eğitimlerimiz 7’den 70’e her yaş için geçerlidir.

Gitar

İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuar bölümü mezunu olan Bülent hocamız ve kendisinin eşi olan Şenay hocamız ile gitar eğitimlerimizi vermekteyiz. Uzman hocalardan keyifli ve profesyonel eğitim almak istiyorsanız en doğru kişilere bakıyorsunuz.

Eğitim sistemimiz hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

Bateri

Uzman baterist ve eğitmen olan Samet hocamız ile her yaştaki öğrencilere bateri eğitimini vermekteyiz. Öğrencileriyle aralarında kurulan muhteşem bağlar ve disiplinli çalışma ile Samet Arslan hocamız bateri branşında öğrencilerin tercihleri arasında baştaki yerini her zaman korumaktadır.

Piyano ve Bas Gitar

Mimar Sinan Konservatuar mezunu olan Serhat hocamız eşliğinde piyano ve bas gitar öğrenmek hem çok zevkli hem de oldukça tatmin edici. Öğrencileriyle profesyonel ilişki kuran Serhat hocamız öğrencilerinin yanlışlarını doğruları ile düzeltmekten zevk alan ve pes etmeyen bir eğitmendir. Kendisinin öğrencileri çoğunlukta genç yaşta olmasına rağmen orta ve ileri yaşlardaki öğrenciler ile uyumlu çalışabilmektedir.

Keman ve Şan

Gelelim bünyemizdeki en olgun ve en nazik eğitmenine. Saygı değer Gül Hocamıza. Kendisi İstanbul korosunda da bulunmuş olan, Fen Bilgisi Öğretmenliği asıllı, üstün tecrübeli ve yetenekli bir keman ve şan hocasıdır. Kendisi her zaman yardım etmeye açık ve isteklidir. Anlayışlı ve yol gösterici bir hoca arıyor iseniz Gül hoca ta kendisi.

Add your thoughts

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!